لایو تعاملی آموزشی-سر رشته زندگی شما کجاست؟

566 بازدید

لایو تعاملی آموزشی-سر رشته زندگی شما کجاست؟

استاد:استودیو اُستاد اَپ

سطح دوره: مقدماتی

مدت:۱ ساعت, ۱۲ دقیقه, ۲۳ ثانیه 

معرفی دوره

همه ی ما در زندگی دغدغه هایی داریم و در این بین باید ببینیم که سررشته زندگیمون کجاست و دست کیه؟ خانواده و دوستانمون کجای زندگی ما هستند؟چقدر برای خودمون، معنویاتمون و خلاقیت هامون وقت میذاریم .
مهمان برنامه: سرکار خانم فرشته سالاری، رابطه درمانگر و مشاور ازدواج و خانواده، مدرس و تسهیل گر مباحث روانشناختی

خلاصه محتوای دوره

استاد اپ چیست ؟

تصور کنید که قرار است به صورتی کاملا متفاوت، با انرژی و پرنشاط یاد بگیرید. رصد آنلاین، رویدادهای متمایز، بیشتر از ۸۵۰ دوره متنوع مهارتی، دروس مدرسه، کلاسهای آنلاین و وبینار از سطح مبتدی تا تخصصی یک جا بر روی اپلیکیشن در اختیار شما باشند. و همه این ها فقط با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود در دسترستان باشند. این استاد اپ است. در استاد اپ شما می توانید از دوره ها و رویدادهای رایگان یا اشتراکی اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک ماهیانه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

مدرس دوره

درباره استاد اپ
استاد اپ یک سرویس آموزش مجازی با امکان اشتراک ماهیانه است. استاد اپ بیش از ۸۰۰ دوره متنوع را از سطح مبتدی تا تخصصی بر روی اپلیکیشن اختصاصی پوشش می دهد. در استاد اپ شما می توانید تا ۴۸ ساعت به صورت رایگان از اپ استفاده کنید. سپس در صورت تمایل با یک اشتراک کم هزینه به صورت نامحدود به تمام محتوای آموزشی و سرویسهای متنوع استاد اپ دسترسی پیدا کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostaadapp.com/blog/?p=13063
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استاد اپ
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد لایو تعاملی آموزشی-سر رشته زندگی شما کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.